Artėjant gražiausioms metų šventėms, kiekvienas nori įnešti jaukumo ir Kalėdinės nuotaikos į savo namus. Kadangi Elektrėnų socialinės globos namų Pakalniškių padalinys tampa paslaugų gavėjų laikinais namais, tad ir juos nuspręsta padaryti  šventiškesniais ir jaukesniais.

       2022 m. gruodžio 9 dieną įstaigos gyventojai kartu su darbuotojais pasipuošė eglę ir stengėsi sukurti Kalėdinę nuotaiką šiems namams. Įstaigoje buvę gyventojai ir darbuotojai padėjo kaip kas galėjo. Vieni karpė snaiges ir puošė langus, kiti  žaliaskarę gražuolę. Eglutės puošimas ypatingai patiko mažiesiems įstaigos gyventojams, savo šypsena veide ir smagiu šurmuliu užkrėtė ir suaugusius. Šventinei nuotaikai dar labiau pakelti padėjo socialinio darbuotojo padėjėja Vilija Sajietienė, pianino akordais ir smagia Kalėdine daina subūrusi visus buvusius pajudėti ir pasikrauti šventinės energijos.

         Įstaigoje aidėjo juokas, vaikų krykštavimas ir netylančios kalbos. Visų veiduose buvo šypsenos, jautėsi gera nuotaika. Šis, atrodo, toks nedidelis susibūrimas, atitraukė visus nuo kasdieninių rūpesčių ir panardino į šventinio laikotarpio laukimą.

Vyr. socialinė darbuotoja Gintarė Bliujienė